• list 01
  • listy 01
  • listy 02
  • sad 01

Reference

Reference na naše služby uvedené níže najdete na webových stránkách amplion.centrum.cz a slever.cz 

Dekuju za to,ze jste si na me vzpomnela a za cas,ktery jste mi dnes venovala i za email. Jste proste uzasna. Myslim,ze jste clovek na svem miste. Umite naslouchat a poradit. Poskytujete komplexni poradenstvi. Ze vsech alternativnich metod,ktere znam, jste nejkomplexnejsi. Dnes jsem velmi spokojena a budu vyhradne s vami resit sve zdravi. Rada vas doporucim dal. 

Číst dál...

www.slever.cz

Velmi ochotná poradkyně, komplexní vyšetření a snaha o pochopení dlouhodobých problémů, s kterými mi "exaktní" medicína ještě nedokázala pomoci. V létě po kontrole budu moci říct víc.

Číst dál...

www.amplion.cz

Tuto nabídku hodnotím skvěle ! Paní,která se mne ujala,byla nejen inteligentní,kvalifikovaná,ale i velmi pečlivá,provedla mi podrobnou analýzu a vše vysvětlila i ukázala. Poskytla i poradenství,co s problémy,ochotně mi odpověděla všechny mé otázky. Jsme i domluvené,že po určité domluvené jarní očistě přijdu na kontrolní vyšetření. Určitě doporučuji !

www.amplion.cz

Naprostá spokojenost. Hlavně si cením profesionálního a zároveň velmi lidského přístupu. Pro neznalce perfektní vysvětlení všech detailů. Dozvíte se, co jste netušili a co vám zlepší zdraví.

www.amplion.cz

Spokojenost. člověk netuší co vše se dá dozvědět z jedné kapky krve...

Naši partneři

Joomla templates by a4joomla