• list 01
  • listy 01
  • listy 02
  • sad 01
Tina Snítilá (Naturoscan.cz)

Ing. Martina Snítilá

M: 723 884 239

E: tina@naturoscan.cz

 

Nutriční specialista

Zdravotní sestra

Trenér se zdravotním zaměřením

Masér, Kinesiotaping

 

Můj příběh:

I přesto, že mám zdravotnické vzdělání, nedokázala jsem si vyřešit své zdravotní problémy, hlavně alergie, sennou rýmu, ekzémy a pocit únavy. Taky mé děti byli jako malé často nemocné.

Jelikož hodně a ráda čtu, dostali se mi do rukou knížky ohledně zdravého životního stylu, výživy, tradiční čínské medicíny a knížky orientované duchovně. Postupně jsem začala jsem získané informace aplikovat do svého života. Byla to cesta, na které jsem si uvědomila, že vše závisí na tom, jak si celý svůj život nastavím v hlavě.

Změnila jsem proto způsob myšlení - uvědomila jsem si, že já sama jsem strůjcem svého štěstí, začala jsem se mít více ráda a naslouchala jsem více svému tělu. Pročistila jsem si svůj organismus a změnila jsem způsob stravování.

Dále mi došlo, že je na světě tolik věcí, i maličkostí, za které můžeme být vděční a to každý den. Výsledkem toho uvědomění bylo, že jsem se začala více usmívat, neřešit to nepodstatné a hlavně myslet pozitivně.

A když do mého života vstoupila královská bylina REISHI, povedlo se mi opět navrátit své zdraví zpátky - už žádné alergie, žádná senná rýma, žádné ekzémy, žádná únava a společně s dětmi jsme už několik let úplně zdraví. Mám více energie než když mi bylo 20 :-), dokonce se mi povedlo zhubnout přes 10 kg a cítím se opravdu báječně. Nemoci jsou ty tam :-)

Nebyla to vůbec lehká cesta, ale neměnila bych, protože každou překážkou v životě poznáváte víc sami sebe a rostete jako ČLOVĚK.

Přeji Vám na té Vaší cestě pevnou vůli, hodně trpělivosti a štěstí, protože změna, která Vás čeká opravdu stojí za to!

Opatrujte se! :-) 

.

 
 

SPOLUPRACUJI S:

 

logo_Vědecká výživa

logo Fond Sidus

Ing. Evička Kocurková, diplomovaná v oblasti Vědecká výživa lidí. Společně realizujeme projekt: Testování potravinových intolerancíLaboratorní odběry krve se realizují na odběrových místech EUC Laboratoře.
Na základě výsledků Vám připravíme komplexní nutriční plán, tzv. "rotační dietu", která Vám je "šitá na míru" - neobsahuje potraviny, na ktoré máte alergii nebo intoleranci.

 

Fond Sidus z.ú. je nezisková organizace, která si klade za cíl dlouhodobě podporovat nemocné a potřebné a to po finanční i materiální stránce. 
Působí v oblasti vzdělávání dětí (publikační činnost s edukativním záměrem), ale i v oblasti zdravé výživy: pickles - kysané zelí.
Více informací o jejich aktivitách i jak pomoci v dobročinných projektech najdete na: www.fondsidus.cz.  

 

Naši partneři

Joomla templates by a4joomla