• list 01
  • listy 01
  • listy 02
  • sad 01

photo 39196 20150709 malá

Člověk, pokud je mladý a zdravý, má dostatek energie a ochranných látek k tomu, aby se bez větších obtíží sám a rychle očistil od všech odpadních a toxických látek. Bohužel s přibývajícími lety, hlavně díky přejídání, špatné a nekvalitní stravě, nedostatku pohybu, se naše orgány postupně opotřebovávají a zanášejí. Začíná se zhoršovat hlavně činnost zažívacího traktu, v kloubech se hromadí vápenaté soli, v cévách anorganický vápník a cholesterol, postupně si zakládáme na různé artrózy, aterosklerózy, infarkty myokardu, dny, někdy až rakovinu. 

Ale co s tím?

Je to jednoduché - měli bychom si pročistit své tělo, abychom opět nastartovali naše vnitřní orgány k plnění jejich funkce, tedy DETOXIKOVAT se a to postupně v následujících krocích:

  

  1. Cestu ke zdraví vždy začínáme očistou střev, protože ve znečištěném střevě se do organismu zpátky resorbují odpadní a toxické látky a střeva plná kalů utlačují orgány kolem. (klystýr, křemelina, chlorela,…) 
  2. Součástí je i boj s dysbakteriózou, protože střevo je zamořené plísněmi, kvasinkami, bakteriemi a střevními parazity. (česneková kúra, antiparazitiká na přírodní báze)
  3. Následuje očista kloubů bobkovým listem
  4. Očista jater a žlučníku - pomalá ostropestřecem mariánským, červenou řepou, artyčokem a rychlá olivovým olejem a epsomskou solí
  5. Očista ledvin melounovou kúrou, lněným semínkem, jedlovým olejem
  6. Očista krevní lymfy ovocnými šťávami
  7. Očista cév koprovým semínkem, šťávou z kiwi
chlorella;  česnek malá  ostropestřec malá  photo 37835 20150503 malá 

Součástí detoxikace je samozřejmě i úprava jídelníčku, abychom si dál nezanášeli naše tkáně a přiměřená pohybová aktivita.

 

  V naší společnosti je podceňovaným problémem nejenom zvyšující se koncentrace odpadních látek a toxinů v našich organismech, ale i různé parazitární nemoci. Podle údajů WHO, Světové zdravotnické organizace, je parazity nakaženo 75 % obyvatel naší planety a to nezávisle na životní úrovni obyvatelstva.

  Proto je velice důležité jednou za čas – ideálně 2x ročně, na jaře a na podzim, tedy v období, kdy se v minulosti drželi půsty - naše těla nejenom pročistit, ale i odčervit. Základem očisty je čisté střevo, tedy udržet si každodenní a pravidelnou stolici. Ne nadarmo za dávných časů východní mudrci zmiňovali, že na světě existuje jenom jedna jediná nemoc a tou je právě zácpa. Bylo zjištěno, že ve střevě dospělého člověka se může nacházet až 20 kg odpadních látek, u dětí až 10 kg. Odpadní látky vyvolávají poruchy metabolismu, brzdí tvorbu energie, omezují vstřebávání vitamínů, minerálů a stopových prvků, vytváří příznivé podmínky pro rychlejší množení bakterií a parazitů ve střevech, tím snižují naši imunitu a působí jako spouštěč mnohých nemocí. 

      Po komplexní očistě může Vaše střevo vypadat i takto:                   A můžete se zbavit i takovýchto nánosů:

 obrazok colovada obrazok colovada stolice 

 

Ve střevě je 70% naší imunity, proto pokud si budeme naše střeva udržovat čistá, máme velice dobrý základ pro zdravý život bez vážnějších nemocí.

V případě Vašeho zájmu o více informací o této očistě organismu nás neváhejte kontaktovat.

Naši partneři

Joomla templates by a4joomla