• list 01
 • listy 01
 • listy 02
 • sad 01

Voda je základem života - naše tělo je tvořené ze 70 - 80% z vody, mozek se skládá z 90 % z vody, krevní plasma obsahuje 92% vody,...všude je voda. Proto je pitný režim pro naše tělo tak neskutečně důležitý.

Ideálně bychom měli vypít 30 ml tekutin / kg hmotnosti / den, v létě a při zvýšené fyzické zátěži dokonce až 40 ml / kg hmotnosti / den.

V naší praxi se nám nejvíc osvědčuje pití alkalické, tzv. korálové vody. Je to i pomocník při chřipce i nachlazení.

Již po mnoho desetiletí vzbuzuje pozornost celého světa skutečnost, že obyvatelé japonských ostrovů Okinawa a Tukunoshima se dožívají v celosvětovém průměru nejvyššího věku. Jsou vitální a obecně netrpí na rakovinu nebo jiné civilizační nemoci. Vědci z celého světa zkoumali tento jedinečný úkaz a zjistili, že dlouhověkost obyvatel ostrovů souvisí s kvalitou pitné vody a její vysokou mineralizací. Díky tomu, že se ostrovy rozprostírají na korálových atolech, se voda filtruje korály a sytí se ionty minerálů – a to je alkalická korálová voda Coral-Mine.

Z 2500 druhů korálů jsou pro člověka nejužitečnější bílé korály řádu Scleractinia. Analýzy prokázaly, že tento korál obsahuje 73 minerálů a stopových prvků ve správném poměru, přesně tak, jak to náš organismus potřebuje, a tyto minerály jsou v organickétedy lehce vstřebatelné podobě. Korálový písek Coral-Mine má prakticky totožné složení jako lidská kost, proto naše tělo dokáže tyto ionizované minerály využít z 95%. Korálová voda dokáže deaktivovat chlór, soli těžkých kovů a organické zbytky z kohoutkové vody. 

Korálová voda Coral Mine je vhodná pro každého, kdo chce být dlouhodobě zdravý a vitální, tedy i pro děti, těhotné a kojící ženy, starší lidi. Je ideální i pro toho, kdo chce změnit či upravit své vnitřní prostředí tak, aby bylo nehostinné pro viry, bakterie a parazity, korálová voda Coral-Mine tedy napomáhá i procesu uzdravení, odkyselení, hydrataci.

Je to i skvělý pomocník při chřipce a nachlazení.

Coral mine

Denní používání korálové vody přispívá k:

 • navýšení imunity, má antibakteriální a antivirový efekt
 • zmenšení nebo k úplnému odstranění otoků
 • rozpouštění žlučníkových a ledvinových kamenů
 • snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění a onemocnění trávicího traktu
 • nasycení krve kyslíkem
 • normalizaci úrovně cukru v krvi a arteriálního tlaku
 • normalizaci činnosti ledvin, jater a zažívacích orgánů
 • prevenci artritidy, zvyšování pružnosti svalů a kloubů, obnovení struktur kostních a chrupavkových tkání organizmu

Korálová voda obnovuje krystalickou mřížku vody. Voda dokáže přijímat, ukládat a předávat elektromagnetické vibrace. Mnoha výzkumy bylo prokázáno, že voda z kohoutku krystaly netvoří. Korálová voda Coral-Mine je ale schopna vyčistit vodu od negativních vibrací a dokáže tvořit nádherné krystaly.

Coral-Mine výrazně mění pH vody směrem k alkalizaci (zásaditosti), je to silný alkalizační prostředek vhodný k pravidelnému, každodennímu a dlouhodobému užívání.

Denní pitný režim s korálovou vodou stojí 21 Kč, použitím slevové kartykterá je zdarma, jenom 17 Kč!

Další výhoda pro Vás - nemusíte už domů tahat žádnou balenou vodu, postačí Vám jenom voda z kohoutku a pytlík korálové vody Coral-Mine.

Jak si korálovou vodu připravit?

Nejlépe ráno (kdy jste nalačno) nalejte do uzavíratelné láhve vlažnou 40-50°C kohoutkovou vodu (v případě nachlazení použijte vodu +70°C teplou), přidejte 1 malý sáček Coral-Mine (obsah sáčku nevysypávejte). Láhev, ve které je korál vložen, musí být uzavřená, jelikož minerály v korálu jsou ionizované a vyprchaly by. Počkejte 5 - 10 minut a korálovou vodu popíjejte v průběhu celého dne místo běžné vody a to vždy mezi jídly - vždy dodržujte časový odstup od jídla min. 15 minut před nebo hodinu po jídleNikdy korálovou vodu nepijte s jídlem! Přípravky obsahující vápník působí zásadotvorně, což není žádoucí při procesu trávení, kdy tělo tvoří kyselé žaludeční šťávy. 

Po vypití můžete dolít k sáčku v láhvi ještě vodu a pokračovat v pitném režimu. Použitý Coral-Mine sáček ale vždy spotřebujte během jednoho dne! Večer použitý sáček můžete rozstřihnout a vysypat jeho obsah na květiny (přírodní hnojivo) - uvidíte, jak se jim bude dařit.

Korálová voda - pomocník při chřipce i nachlazení

Pokud onemocníte chřipkou nebo jste nachlazení, vložte si jeden sáček do sklenice hodně teplé vody (+70°C), sklenici překryjte víčkem nebo talířkem, a po 5 - ti  minutách vypijte. Tak to udělejte 2-3x v průběhu dne, nebo častěji dle potřeby. Sáček můžete také do horké vody vysypat, zamíchat a rychle vypít. Uvidíte, že infekty v krku rychleji zmizí, protože bakterie a viry nesnášejí silně alkalické prostředí.

Složení: 1g pytlík obsahuje: rozdrcený korál (993 mg, kterého součástí je 73 životně důležitých prvků včetně vápníku - 34,6%, hořčíku - 2,16%, také sodík, železo, draslík, fosfor, jod, fluor, brom, mangan, chrom, bor, uhlík, zinek, selen, měď, zlato atd.), kyselina askorbová (5 mg), stříbro (2 mg).

Balení: na 1 měsíc 30 pytlíků po 1 g Coral-Mine

 

Naši partneři

Joomla templates by a4joomla