• list 01
  • listy 01
  • listy 02
  • sad 01

Co si přečíst

co si precist

Úžasná knížka pro Váš osobní i duševní rozvoj, řekla bych "bible" pozitivního myšlení. Pro každého, kdo chce být spokojený a šťastný sám se sebou a hlavně, kdo chce přemýšlet JINAK.

Příjemně přehledný, krátký a jasný popis nutraceutik, více než 100 zajímavých receptů. Graficky nepřitažlivá, ale informativní.

Autor srozumitelně popisuje vzájemný vztah mezi člověkem a mikroby. Dovídáme se, jak každý druh nákazy podléhá vývoji, jak různé infekce napomohly historickým změnám, jak se naši předkové vypořádali s epidemiemi, a také co nás pravděpodobně čeká v budoucnu. Poukazuje na souvislost nových onemocnění s domestikací různých zvířat. Autor je velice střízlivý, rozhodně nás nechce strašit.

Kniha, která obrací veškerá doporučení pro obézní, alergiky, cukrovkáře a dále naruby. Plná svědectví, jak omezení pšenice ve výživě změní zdravotní stav a také návod, jak na to. Absolutně doporučujeme pro všechny, co mají různé zdravotní (ne jenom metabolické) potíže a vyzkoušeli již všemožné léky a doplňky bez valného zlepšení stavu.

V současné době čím dál více nabývá i v Česku na významu a pochopení orientální medicína. Autor otvírá čtenáři nový pohled na tělo a duši a vybízí přehodnotit přístup v péči o vlastní zdraví. Kniha je napsaná již téměř před 30 lety, MUDr. Jonáš absolutně předběhl svou dobu, je stále aktuální.

Naši partneři

Joomla templates by a4joomla